Casoletter 1 par Napoleon III

Casoletter 1 par Napoleon III
Casoletter 1 par Napoleon III
Casoletter 1 par Napoleon III
Casoletter 1 par Napoleon III
Casoletter 1 par Napoleon III
Casoletter 1 par Napoleon III
Casoletter 1 par Napoleon III
Casoletter 1 par Napoleon III
Casoletter 1 par Napoleon III
Casoletter 1 par Napoleon III
Casoletter 1 par Napoleon III
Casoletter 1 par Napoleon III
Casoletter 1 par Napoleon III
Casoletter 1 par Napoleon III

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

CASOLETTER, 1 par, Frankrike, Napoleon III, förgylld brons och marmor, fotplatta med pärlstav, tripod med bockfötter krönta av faunhuvuden, vinbladsfestonger, lock krönta av vinblad och druvklasar, höjd 29 cm, smärre nagg och slitage, ett lock med mindre lagning

1157

2015-06-02