Edward Quitton, Mor och barn på terrassen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

EDWARD QUITTON
Belgien 1842-1934
Mor och barn på terrassen
Signerad E Quitton Anvers. Olja på pannå, 69 x 53 cm.
Signed. Oil on panel.

2186

2015-06-03