Emil Barbarini, Blomstermarknad vid Karlskirche

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

EMIL BARBARINI
Österrike 1855-1933
Blomstermarknad vid Karlskirche, Wien
Signerad E. Barbarini. Olja på pannå, 16 x 21 cm.
Signed. Oil on panel.

2187

2015-06-03