Emilie Henri Bernard, Flicka i rött

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

EMILE HENRI BERNARD
Frankrike 1868-1941
Flicka i rött
Signerad och daterad E Bernard 1907. Olja på duk, 92 x 73 cm.
Signed and dated. Oil on canvas.

2196

2015-06-03