Erik Tryggelin, Motiv från St Cloud

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ERIK TRYGGELIN
1878-1962
Motiv från St Cloud
Signerad och daterad Erik Tryggelin juli 1922-1923. Olja på duk, 60 x 46 cm.
Påskrift: Från St Cloud vid Paris 11/3 1912

2014

2015-06-03