Klubbat för:
Osåld
Utropspris
140 000-160 000 SEK
ERULO EROLI
Italien 1854-1916
Ung kvinna spelande luta
Signerad Erulo Eroli Roma. Olja på duk, 108,5 x 82 cm.
Signed. Oil on canvas.
2212
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här