Erulo Eroli, Ung kvinna spelande luta

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

140 000-160 000 SEK

ERULO EROLI
Italien 1854-1916
Ung kvinna spelande luta
Signerad Erulo Eroli Roma. Olja på duk, 108,5 x 82 cm.
Signed. Oil on canvas.

2212

2015-06-03