Fanny Brate, Stockholms inlopp

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

FANNY BRATE
1861-1940
Stockholms inlopp
Signerad och daterad Fanny Brate 1911. Olja på pannå, 30 x 60 cm.

2008

2015-06-03