François Duchatel, Kroginteriörer - ett par

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

FRANÇOIS DUCHATEL
Bryssel 1616-1694/1679
Kroginteriörer - ett par
En signerad med monogram. Olja på pannå, vardera 16,5 x 22 cm.
One signed with monogram. Oil on panel.
(2)
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2129

2015-06-03