François Duchatel, Kroginteriörer - ett par
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
FRANÇOIS DUCHATEL
Bryssel 1616-1694/1679
Kroginteriörer - ett par
En signerad med monogram. Olja på pannå, vardera 16,5 x 22 cm.
One signed with monogram. Oil on panel.
(2)
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2129
2015-06-03