Hector Caffieri, Blomsterflickan

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

HECTOR CAFFIERI
Storbritannien 1842-1937
Blomsterflickan
Signerad H. Caffieri. Olja på duk, 61 x 76,5 cm.
Signed. Oil on canvas.

2210

2015-06-03