Helmer Osslund, Faxälven

Helmer Osslund, Faxälven
Helmer Osslund, Faxälven
Helmer Osslund, Faxälven
Helmer Osslund, Faxälven
Helmer Osslund, Faxälven
Helmer Osslund, Faxälven

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

HELMER OSSLUND
1866-1938
Faxälven
Signerad Osslund. Olja på duk fäst på pannå av papp, 47 x 83 cm.

2075

2015-06-03