Helmer Osslund, Norrländskt fjällandskap

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

HELMER OSSLUND
1866-1938
Norrländskt fjällandskap
Signerad Helmer Osslund. Olja på duk fäst på pannå av papp, 40,5 x 70 cm.

2004

2015-06-03