Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
HELMER OSSLUND
1866-1938
Norrländskt landskap
Signerad Helmer Osslund. Olja på smörpapper fäst på pannå av papp fäst på pannå, 33,5 x 49 cm.
2003
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här