Helmer Osslund, Vy från Nordingrå

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

HELMER OSSLUND
1866-1938
Vy från Nordingrå med i förgrunden björkar
Signerad Osslund. Olja på smörpapper fäst på pannå av papp, 24,5 x 36 cm.

2076

2015-06-03