Henry Gillard Glindoni, Trädgårdsscen

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

HENRY GILLARD GLINDONI
England 1852-1913
Trädgårdsscen
Signerad och daterad H. Gillard Glindoni 1900. Olja på duk, 86 x 111,5 cm.
Signed and dated. Oil on canvas.

2215

2015-06-03