Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
HENRY GILLARD GLINDONI
England 1852-1913
Trädgårdsscen
Signerad och daterad H. Gillard Glindoni 1900. Olja på duk, 86 x 111,5 cm.
Signed and dated. Oil on canvas.
2215
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här