Hereke, 1950-60-tal, signerad

Hereke, 1950-60-tal, signerad
Hereke, 1950-60-tal, signerad
Hereke, 1950-60-tal, signerad
Hereke, 1950-60-tal, signerad
Hereke, 1950-60-tal, signerad
Hereke, 1950-60-tal, signerad
Hereke, 1950-60-tal, signerad
Hereke, 1950-60-tal, signerad
Hereke, 1950-60-tal, signerad
Hereke, 1950-60-tal, signerad

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

HEREKE, semiantik, signerad, silke på silkesvarp, 186 x 136 cm, blekt

1246

2015-06-02