Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
HEREKE med bönenisch, semiantik, signerad, silke på silkesvarp, 152 x 103 cm, smärre slitage, smärre fläckar
PROVENIENS
Inköpt i Saudiarabien på 1980-talet.
1247
2015-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här