Hereke med bönenisch i silke, semiantik, signerad

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

HEREKE med bönenisch, semiantik, signerad, silke på silkesvarp, 152 x 103 cm, smärre slitage, smärre fläckar
PROVENIENS
Inköpt i Saudiarabien på 1980-talet.

1247

2015-06-02