Heris, antik 1900-1910-tal

Heris, antik 1900-1910-tal
Heris, antik 1900-1910-tal
Heris, antik 1900-1910-tal
Heris, antik 1900-1910-tal
Heris, antik 1900-1910-tal
Heris, antik 1900-1910-tal
Heris, antik 1900-1910-tal
Heris, antik 1900-1910-tal
Heris, antik 1900-1910-tal
Heris, antik 1900-1910-tal
Heris, antik 1900-1910-tal
Heris, antik 1900-1910-tal
Heris, antik 1900-1910-tal
Heris, antik 1900-1910-tal

Klubbat för:

130000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

HERIS, antik 1900-1910-tal, 545 x 360 cm, renoverad, lagningar, fläckar

1252

2015-06-02