Il´ia Efimovich Repin, Eken

Il´ia Efimovich Repin, Eken
Il´ia Efimovich Repin, Eken
Il´ia Efimovich Repin, Eken
Il´ia Efimovich Repin, Eken

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

IL'IA EFIMOVICH REPIN
Ryssland 1844-1930
Eken
Signerad och daterad 1876. Blyerts på papper, 43 x 33 cm.
Signed and dated. Pencil on paper.

2168

2015-06-03