Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
IL'IA EFIMOVICH REPIN
Ryssland 1844-1930
Figurscen
Signerad. Akvarell på papper, 23 x 31,5 cm.
Intygad av Professor Bertel Hintze enligt påskrift på baksidan
Signed. Watercolour on paper.
2170
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här