Jacques d´Arthois, hans krets, Skogslandskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

JACQUES D'ARTHOIS
hans krets, flamländsk skola, 1600-tal
Skogslandskap med figurer
Olja på duk, 89 x 110 cm.
Circle of. Flemish school. 17th century. Oil on canvas.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2134

2015-06-03