Jacques d´Arthois, hans krets, Skogslandskap
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
JACQUES D'ARTHOIS
hans krets, flamländsk skola, 1600-tal
Skogslandskap med figurer
Olja på duk, 89 x 110 cm.
Circle of. Flemish school. 17th century. Oil on canvas.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2134
2015-06-03