James Sant, Två syskon

James Sant, Två syskon
James Sant, Två syskon
James Sant, Två syskon
James Sant, Två syskon
James Sant, Två syskon
James Sant, Två syskon

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

JAMES SANT
England 1820-1916
Två syskon
Signerad med initialer samt ARA (Associate Member of the Royal Academy). Olja på duk, 110 x 89 cm.
Signed. Oil on canvas.

2211

2015-06-03