Jaroslav Setelik, Vy över Hradcany från Bellevue

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JAROSLAV SETELIK
Tjeckien 1881-1955
Vy över Hradcany från Bellevue, Prag
Signerad Jaroslav Setelik. Olja på duk, 65 x 74 cm.
Signed. Oil on canvas.

2178

2015-06-03