Jenny Nyström, En kyss som grindslant

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JENNY NYSTRÖM
1854-1946
En kyss som grindslant
Signerad Jenny Nyström. Akvarell och täckvitt på papper, 15 x 24 cm.
Utförd som ett midsommarkort 1933, Axel Eliassons förlag, nr. 2908/2

2055

2015-06-03