Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
JENNY NYSTRÖM
1854-1946
Gosse med gäss
Signerad och daterad Jenny Nyström 1899. Akvarell, tusch och täckvitt på papper, 30 x 18 cm.
Sannolikt från Axel Eliassons förlag
2054
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här