Jenny Nyström, Gosse med gäss

Jenny Nyström, Gosse med gäss
Jenny Nyström, Gosse med gäss
Jenny Nyström, Gosse med gäss
Jenny Nyström, Gosse med gäss
Jenny Nyström, Gosse med gäss
Jenny Nyström, Gosse med gäss

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

JENNY NYSTRÖM
1854-1946
Gosse med gäss
Signerad och daterad Jenny Nyström 1899. Akvarell, tusch och täckvitt på papper, 30 x 18 cm.
Sannolikt från Axel Eliassons förlag

2054

2015-06-03