Johan Ericson, Båthamn

Johan Ericson, Båthamn
Johan Ericson, Båthamn
Johan Ericson, Båthamn
Johan Ericson, Båthamn
Johan Ericson, Båthamn
Johan Ericson, Båthamn

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JOHAN ERICSON
1849-1925
Båthamn
Signerad Joh. Ericson och otydligt daterad. Olja på duk, 31,5 x 41 cm.

2064

2015-06-03