Johan Gustaf von Holst, Räv och rapphöns

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JOHAN GUSTAF VON HOLST
1841-1917
Räv och rapphöns
Signerad och daterad v Holst Weimar -74. Olja på duk, 90 x 122 cm.

2105

2015-06-03