Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JOHAN JULIUS EXNER
Danmark 1825-1910
Flicka vid ytterdörr
Signerad och daterad J. Exner 1881. Olja på duk, 50 x 40 cm.
Signed and dated. Oil on canvas.
2202
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här