Johan Julius Exner, Flicka vid ytterdörr

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JOHAN JULIUS EXNER
Danmark 1825-1910
Flicka vid ytterdörr
Signerad och daterad J. Exner 1881. Olja på duk, 50 x 40 cm.
Signed and dated. Oil on canvas.

2202

2015-06-03