Johan Krouthén, Landskapsidyll i höstfärger

Klubbat för:

46000 SEK

Utropspris

40 000-45 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN
1858-1932
Landskapsidyll i höstfärger
Signerad och daterad Johan Krouthén 1913. Olja på duk, 73 x 104 cm.

2080

2015-06-03