Julia Beck, Blommande vallmo

Julia Beck, Blommande vallmo
Julia Beck, Blommande vallmo
Julia Beck, Blommande vallmo
Julia Beck, Blommande vallmo
Julia Beck, Blommande vallmo
Julia Beck, Blommande vallmo

Klubbat för:

100000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

JULIA BECK
1853-1935
Blommande vallmo
Signerad och daterad Julia Beck -96. Olja på duk, 55,5 x 33 cm.
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Kvalitetsauktion, våren 1983, katalognr 360

2062

2015-06-03