Klubbat för:
100000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
JULIA BECK
1853-1935
Blommande vallmo
Signerad och daterad Julia Beck -96. Olja på duk, 55,5 x 33 cm.
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Kvalitetsauktion, våren 1983, katalognr 360
2062
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här