Jussi Mäntynen, Lodjur

Jussi Mäntynen, Lodjur
Jussi Mäntynen, Lodjur
Jussi Mäntynen, Lodjur
Jussi Mäntynen, Lodjur
Jussi Mäntynen, Lodjur
Jussi Mäntynen, Lodjur
Jussi Mäntynen, Lodjur
Jussi Mäntynen, Lodjur

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JUSSI MÄNTYNEN
Finland 1886-1978
Lodjur
Signerad och daterad J. Mäntynen 1933. Silver, höjd 18,5 cm.
Signed and dated. Silver.

2193

2015-06-03