Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
KASHAN, semiantik 1950-tal, signerad Kashan Hashemipour, 435 x 327 cm, malskada
1255
2015-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här