Kerman, antik, figural

Kerman, antik, figural
Kerman, antik, figural
Kerman, antik, figural
Kerman, antik, figural
Kerman, antik, figural
Kerman, antik, figural
Kerman, antik, figural
Kerman, antik, figural
Kerman, antik, figural
Kerman, antik, figural
Kerman, antik, figural
Kerman, antik, figural

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

KERMAN, antik ca 1915, figural Livets träd, 226 x 138 cm, lagningar, ställvis hårt slitage, senare fransar, senare långsidor, hål, reva

1250

2015-06-02