Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
KERMAN, antik ca 1915, figural Livets träd, 226 x 138 cm, lagningar, ställvis hårt slitage, senare fransar, senare långsidor, hål, reva
1250
2015-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här