L. Decrais, Avbruten syjunta

L. Decrais, Avbruten syjunta
L. Decrais, Avbruten syjunta
L. Decrais, Avbruten syjunta
L. Decrais, Avbruten syjunta
L. Decrais, Avbruten syjunta
L. Decrais, Avbruten syjunta

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

L. DECRAIS***
1800-tal
Avbruten syjunta
Signerad L. Decrais. Olja på duk, 50 x 82 cm.
Signed. Oil on canvas.

2206

2015-06-03