Lars Jonsson, Orrar

Lars Jonsson, Orrar
Lars Jonsson, Orrar
Lars Jonsson, Orrar
Lars Jonsson, Orrar
Lars Jonsson, Orrar
Lars Jonsson, Orrar

Klubbat för:

73000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

LARS JONSSON
född 1952
Orrar
Signerad och daterad Lars Jonsson 91. Olja på duk, 115 x 90 cm.

2107

2015-06-03