Lilihan, semiantik

Lilihan, semiantik
Lilihan, semiantik
Lilihan, semiantik
Lilihan, semiantik
Lilihan, semiantik
Lilihan, semiantik
Lilihan, semiantik
Lilihan, semiantik
Lilihan, semiantik
Lilihan, semiantik

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

LILIHAN, semiantik 1930-40-tal, 472 x 348 cm, smärre slitage, lagning

1266

2015-06-02