Klubbat för:
Osåld
Utropspris
35 000-40 000 SEK
LORI, sydvästra Persien, antik 1800-talets andra hälft, 285 x 133 cm, renoverad, reducerad kortsida, abrash med tätare kvalitet
PROVENIENS
James Opie
Svensk privatsamling
1260
2015-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här