Lori, antik 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

LORI, sydvästra Persien, antik 1800-talets andra hälft, 285 x 133 cm, renoverad, reducerad kortsida, abrash med tätare kvalitet
PROVENIENS
James Opie
Svensk privatsamling

1260

2015-06-02