Klubbat för:
35000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
LUDVIG RICHARDE
1862-1929
Kustvy, Mölle
Signerad och daterad L. Richarde Mölle 1895. Olja på duk, 48 x 85 cm.
2100
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här