Ludvig Richarde, Kustvy, Mölle

Klubbat för:

35000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LUDVIG RICHARDE
1862-1929
Kustvy, Mölle
Signerad och daterad L. Richarde Mölle 1895. Olja på duk, 48 x 85 cm.

2100

2015-06-03