Klubbat för:
75000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
LUDWIG GEDLEK
Polen/Österrike 1847-1904
Polnische Milchhändler
Signerad Ludwig Gedlek, Wien. Olja på pannå, 36 x 58 cm.
Signed. Oil on panel.
2205
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här