Mosse Stoopendaal, Ejderpar på kobbe

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL
1901-1948
Ejderpar på kobbe
Signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1932. Olja på duk, 70 x 100 cm.

2069

2015-06-03