Mosse Stoopendaal, Fiskmåsar

Mosse Stoopendaal, Fiskmåsar
Mosse Stoopendaal, Fiskmåsar
Mosse Stoopendaal, Fiskmåsar
Mosse Stoopendaal, Fiskmåsar
Mosse Stoopendaal, Fiskmåsar
Mosse Stoopendaal, Fiskmåsar

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL
1901-1948
Fiskmåsar
Signerad och daterad Mosse Stoopendaal -37. Olja på pannå, 60 x 79 cm.

2035

2015-06-03