Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
NINGXIA, Kina, antik 1870-tal, 306 x 253 cm, lagningar, skadade hörn, reparation, färgfällningar, ihopsydd reva
1272
2015-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här