Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
NORDVÄSTPERSISK, antik 1880-tal, 358 x 205 cm, jämnt slitage, ställvis hårdare
1269
2015-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här