Oidentifierad konstnär, Orientalisk interiör

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
1800-talets andra hälft
Orientalisk interiör
Olja på duk, 120 x 152,5 cm.
Second half of 19th century. Oil on canvas.

2189

2015-06-03