Olle Hjortzberg, Gula rosor i silverpokal

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

OLLE HJORTZBERG
1872-1959
Gula rosor i silverpokal
Signerad och daterad Olle Hjortzberg 1956. Olja på pannå, 61 x 50 cm.

2011

2015-06-03