Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
OLLE HJORTZBERG
1872-1959
Stilleben med krasse i vas
Signerad och daterad Olle Hjortzberg -49. Olja på pannå, 46 x 38 cm.
2040
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här