Olle Hjortzberg, Stilleben med krasse

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

OLLE HJORTZBERG
1872-1959
Stilleben med krasse i vas
Signerad och daterad Olle Hjortzberg -49. Olja på pannå, 46 x 38 cm.

2040

2015-06-03