Olof Hermelin, Vårlandskap

Olof Hermelin, Vårlandskap
Olof Hermelin, Vårlandskap
Olof Hermelin, Vårlandskap
Olof Hermelin, Vårlandskap
Olof Hermelin, Vårlandskap
Olof Hermelin, Vårlandskap

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

OLOF HERMELIN
1827-1913
Vårlandskap
Signerad och daterad O. Hermelin 1880. Olja på duk, 53 x 43 cm.

2045

2015-06-03