Olof Krumlinde, Hamnmotiv med vy mot Kullen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

OLOF KRUMLINDE
1856-1945
Hamnmotiv med vy mot Kullen
Signerad och daterad Olof Krumlinde 1906. Olja på duk, 50,5 x 75,5 cm.

2085

2015-06-03