Paul Désiré Trouillebert, Landskap

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

PAUL DÉSIRÉ TROUILLEBERT
Frankrike 1829-1900
Landskap
Signerad Trouillebert. Olja på duk, 38 x 46,5 cm.
Signed. Oil on canvas.

2174

2015-06-03