Paul Fischer, Rundetårn Købmagergade, København

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

140 000-160 000 SEK

PAUL FISCHER
Danmark 1860-1934
Rundetårn Købmagergade, København
Signerad Paul Fischer. Olja på pannå, 30,5 x 21 cm.
Signed. Oil on panel.

2214

2015-06-03