Per Ekström, Franskt landskap i soluppgång

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

PER EKSTRÖM
1844-1935
Franskt landskap i soluppgång
Signerad Ekström. Olja på duk, 36 x 46 cm.

2038

2015-06-03